بارگذاری...

دیجیتال مارکتینگ

این سیستم به منظور جلب رضایت مشتریان و همچنین رضایت از خرید و کیفیت محصولات و ارتباط دو طرفه بین تیم بازاریابی فروش و مشتریان و ترقیب مشتریان به خرید مجدد محصولات تولید کننده و ارسال تبلیغات موبایلی بدون کوچکترین هزینه برای تولید کنندگان پخش کالا برای اولین بار در ایران توسط تیم فنی آوای هنر طراحی و پیاده سازی شده است.


  • برخی از قابلیت های اپ (اندروید و ios) این سیستموارد کردن کد سریال محصولات

وارد کردن کد سریال محصولات بمنظور ارتقا امتیاز (امتیازات در صورت پاک کردن اپ از گوشی مشتری از بین نخواهد رفت)

ارتباط تعاملی و کاملا آنلاین

ارتباط تعاملی و کاملا آنلاین (Real-time Chat) بین اپراتور های شرکت و مشتریان

اشتراگ گذاری فیلم و عکس

اشتراگ گذاری فیلم و عکس (اخبارها شرکت نظیر سمینارها، همایش ها، جوایز و...) از نرم افزار CRM برای مشتریان و لایک و کامنت گذاری از طرف مشتریان مانند: اینستاگرام

معرفی محصولات شرکت

معرفی محصولات شرکت همراه با عکس و توضیحات، کاملا داینامیک و قابل تغییر در هر زمان از طریق نرم افزار CRM

طراحی نوین

طراحی نوین متریال دیزاین و سادگی کاربری آن (user friendly ui design)

معرفی لیست نمایندگان و مراکز فروش محصولات

معرفی لیست نمایندگان و مراکز فروش محصولات، کاملا داینامیک و قابل تغییر در هر زمان از طریق نرم افزار CRM

پیغام های تبلیغاتی

دریافت پیغام های تبلیغاتی در قالب HTML، عکس، فیلم از طریق نرم افزار CRM در هر زمان شبانه روز و بدون هزینه برای شرکت.

کد مشتری منحصر بفرد

ایجاد کد مشتری منحصر بفرد برای شناسایی مشتریان از طریق تلفن همراه این کد باعث خواهد شد در صورت تغییر سیم کارت نیز کاربر قابل شناسایی باشد.  • نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

این نرم افزار کلیه تنظیمات و آمار و گزارش گیری ها و همچنین ارتباط مستقیم با مشتریان را برای اپراتورها شرکت فراهم خواهد کرد. این نرم افزار کنترلی تحت وب می باشد و اپراتور را مجبور به نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی نخواهد کرد.

بخشی از قابلیت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM):

  • ارتباط دو طرفه بین مشتریان آنلاین و صف بندی در سیستم پاسخگوی real-time
  • اشتراک گذاری فیلم و عکس یا متن برای مشتریان
  • ارسال پیغام های تبلیغاتی برای مشتریان با قابلیت طراحی و تست ارسال
  • ارسال بر اساس منطقه جغرافیایی خاص مثلا ارسال برای تنها مشتریان تهران، کرج
  • انواع گزارش گیری ها هم در زمینه بازخوردهای ارسال مطالب تبلیغاتی، آمار و نمودارهای گردش ارسال پیام های دریافتی، تعداد بازشده ها و...
  • گزارش گیری تعداد کاربران به تفکیک استان و شهر یا کاربران آنلاین و ...
  • سیستم تولید کد جایزه با تفکیک امتیاز برای هر کد (serial generator)
  • و...

Image

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این سیستم با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشد.

تبلیغات محیطی

Image

بیلبوردها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند که با اشکال و ایده های خاص می توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها ، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند. تابلوهای تبلیغاتی ، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو ، بدنه اتوبوس ها ، تلویزیون های تبلیغاتی شهری و . . . از دیگر گونه های تبلیغات محیطی بشمار می روند. اگر می خواهید در این حوزه تبلیغات وارد شوید می بایست زیر ساخت های مناسب و کافی را داشته باشید. رسانه محیطی به قدری قدرتمند است که می تواند کسب و کار شما را متحول کند.

کانون آگهی و تبلیغاتی آوای هنر در راستای همین اهداف در عرصه تبلیغات محیطی حضوری بسیار پر رنگ در استان و مجری بیلبوردهای تبلیغاتی شهری و جاده ای در استان گیلان می باشد.

برنامه نویسی و طراحی وب سایت

تیم طراحی ما شامل افراد متخصص و با تجربه‌ای می‌شود که آماده هستند تا با رعایت تمام اصول زیبایی شناختی و جدید ترین اصول کدنویسی یک طراحی منحصر بفرد و سفارشی را برای شما انجام دهند. در هنگام طراحی جزئیات بسیار اهمیّت دارد و به کمک آنهاست که می‌توان ویژگی‌های تجارت شما را در کلیت کار به نمایش گذاشت و یک تصویر خوب در ذهن مخاطبان بر جای گذاشت.

ما باور داریم که لازم است طراحی و کدنویسی یک وب‌سایت یا یک اپلیکیشن اندرویدی دارای هماهنگی کامل باشند و تمامی ابزار و فناوری‌های جدید در برنامه‌نویسی بکار گرفته شوند. تیم برنامه‌نویسی ما با ابزارهای مناسب اقدام به طراحی انجام شده روح خواهد بخشید و مطمئن می‌شود که سایت یا اپلیکیشن شما سریع، کاربردی و به روز است و البته، مدیریت آن به سادگی امکان‌پذیر است.

Image