بارگذاری...

درباره ما

John

در جهان امروز انتقال پیام از راههای متفاوتی صورت می گیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیامها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند ، تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود. یکی از راه های انتقال پیام ، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر ، چشمگیر و اصولی . . .

کانون آگهی و تبلیغاتی آوای هنر بـا مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشـاد اسلامی به شماره ۹۳۹/۲۱۲۵/۲۴ ، از سـال ۱۳۹۱ آغاز بکـار نموده است. کانون آوای هنر مفتخر است با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی و ایده پردازی خلاقانه همواره توانسته است گامی موثر در زمینه تبلیغات محیطی و مشاوره تبلیغاتی موثر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

تبلیغات محیطی یک شیوه مناسب برای به خاطر آوردن نام محصول قبل از ورود مشتری به مراکز خرید و در واقع آخرین شانس تولیدکنندگان جهت معرفی محصول‌شان است و در این جهت بیلبورد یک ابزار عالی جهت راهنمایی خریداران به سمت محل کار شما می‌باشد. بیلبورد یک ایده جالب و بدیع است که بیننده را وادار نماید به تفکری که در پشت یک طرح پنهان است فکر کرده و تصمیم نهایی برای خرید را بگیرد.

تابلوهای تبلیغاتی کانون آوای هنر واقع در استان گیلان با طراحی شیک و با دید بسیارعالی این امکان را برای شما فراهم می نماید که تبلیغات خود را با جلوه بصری بهتری عرضه کرده و خدمات یا محصول خود را تبلیغ نمایید.

در سال های اخیر بدلیل پیشرفت تکنولوژیهای الکترونیکی از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و همه گیر شدن آن بین مردم، نقش دیجیتال مارکتینگ در جهان و ایران در زمینه تبلیغات امری بسیار مهم و حیاتی قلمداد می گردد.

کانون آوای هنر بدین منظور با طراحی سیستم نرم افزاری دیجیتال مارکتینگ برای اولین باز در ایران توانسته است سیستم ارتباط با مشتری به معنای واقعی را طراحی نماید، که علاوه بر تبلیغاتی هدفمند بر روی گوشی های هوشمند توانایی آنالیز مشتریان و ترقیب مشتریان به خرید بیشتر کالا را دارد. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه اینجا کلیک نمایید.